poniedziałek, 4 marca 2013

Queer, internet i piękno, czyli zapowiedź trzecia - ostatnia. W tę środę premiera książki! :)


Z queerem borykała się dla nas Paulina Łuczyk (ur. 1989) absolwentka filologii polskiego I stopnia, studentka studiów II stopnia oraz słuchaczka Podyplomowych Gender Studies IBL PAN. Współpracuje z Kwartalnikiem Kulturalnym „Opcje”. Jej zainteresowania obejmują badania nad literaturą polską po 1989 roku, a w szczególności zagadnienia płci i seksualności. Przygotowuje pracę magisterską na temat polskiej prozy lesbijskiej po roku 1989. 

O internetowej socjalizacji ról płciowych pisała Agata Leśnicka (ur. 1985) z wykształcenia lekarz i psycholog. Na codzień pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Doktorantka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów podyplomowych z zakresuseksuologii. Zainteresowania naukowe skupiają się wokół psychiatrii, psychologii klinicznej,cyberpsychologii oraz seksuologii.

Granice piękna kobiecego ciała okreslała dla nas Kinga Jaruga (ur. 1987) magister socjologii, studentka ostatniego roku politologii (specjalność: komunikacja społeczna i dziennikarstwo) na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, członek Polskiego TowarzystwaNauk Politycznych o/Katowice, Ambasador Przedsiębiorczości na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Zainteresowania badawcze skupiają się wokół psychologii polityki, marketingu politycznego, specyfiki mediów oraz zagadnień związanych z treningiem umiejętności społecznych.

Tymczasem - Z szerszej perspektywy: gender - już w środę! :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz